Članovi Školskog odbora su: Bartul Marušić, Ivana Lagator, Anton Marušić. Predsjednik Školskog odbora je Bartul Marušić.
Poslovnik o radu Školskog odbora
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 12.1.2023.
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 16.3.2023.
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 22.3.2023.
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 14.7.2023.
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 22.9.2023.
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 5.10.2023.
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 30.11.2023.
Odluka o imenovanju vršitelja dužnosti ravnatelja škole
Skraćeni zapisnik sa sjednice od 1.2.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 23.2.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 25.3.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 12.4.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 23.4.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 18.7.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 30.8.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 24.9.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 4.10.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 19.12.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 30.12.2024.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 21.2.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 28.3.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 30.4.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 16.6.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 14.7.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 15.9.2025.
Odluka o neizboru kandidata za radno mjesto ravnatelja temeljem natječaja
Odluka o imenovanju vršitelja dužnosti ravnatelja škole
Skraćeni zapisnik sa sjednice 6.10.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 23.10.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 6.11.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 5.12.2025.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 28.1.2026.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 3.3.2026.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 26.6.2026.
Skraćeni zapisnik sa sjednice 28.8.2026.
Odluka o neizboru kandidata na radno mjesto ravnatelja/ice
Odluka o imenovanju vršitelja dužnosti ravnatelja škole
Sazivi Školskog odbora 2025.-2026.
Zainteresirane osobe mogu ostvariti neposredan uvid u rad Školskog odbora podnošenjem prethodnog zahtjeva za nazočnost na sjednici.
Sjednici mogu nazočiti najviše dvije osobe koje nisu članovi Školskog odbora, i to isključivo uz prethodno odobrenje predsjednika Školskog odbora.
Osoba koja želi nazočiti sjednici dužna je najkasnije tri dana prije održavanja sjednice podnijeti zahtjev u kojem je potrebno detaljno obrazložiti razlog zbog kojeg želi nazočiti sjednici, navesti ime i prezime te točku dnevnog reda na koju se zahtjev odnosi.
Zahtjev se podnosi na adresu elektroničke pošte: dental.marusic@dentalcentarmarusic.com
Nazočnost na sjednici nije moguća bez prethodnog odobrenja predsjednika Školskog odbora. Neposredan uvid u rad Školskog odbora ne odnosi se na dijelove sjednice za koje je zakonom ili drugim propisima isključena javnost, odnosno za koje postoje ograničenja prava na pristup informacijama.
Zahtjev za nazočnost sjednici Školskog odbora – fizička osoba
Zahtjev za nazočnost sjednici Školskog odbora – pravna osoba
Škola
- Srednja škola
- Redovno obrazovanje
- Obrazovanje odraslih
- Projekti
-
Događaji
- Božićni domjenak 2014.
- Terenska nastava „Biokovka“
- Terenska nastava (Slovenija/Liechtenstein)
- Božićni ukrasi od gipsa
- Tečaj VITA VMK Master keramike
- Dodjela svjedodžbi 2014
- Proslava 20 god. DCM-a
- Posjet ZZJZ
- Posjet GKM-u
- Božićni domjenak 2013.
- Liechtenstein - 2013.
- Slovenia - 2013.
- Dodjela svjedožbi 2013
- BMW klub
- Prva pomoć – 16.03.2013.
- Radni tečaj - 22.02.2013.
- Radni tečaj - 16.02.2013.
- Dvodnevni izlet na Vlašić
- Dobri duh škole
- Božićni domjenak 2012.
- SGS Swiss Implant Systems
- 16-11-2012
- e-Dnevnik, edukacija
- Dodjela svjedodžbi 2012
- Snijeg u Splitu - 7.2.2012.
- Master tečaj: Halil Kuday
- Stomatologija danas 2012.
- Božićni domjenak 2011.
- Biokovka - 2011.
- EEEDT - 2011.
- Liechtenstein - 2011.
- Božićni domjenak 2010.
- e-Dnevnik
Traži:
Kategorije
- Demo centar (4)
- Događaji (26)
- Natječaji (41)
- Natjecanja (5)
- Nekategorizirano (10)
- Obrazovanje (108)
- EEEDT (1)
- IOSS (7)
- Obrazovanje odraslih (8)
- Obrazovanje uz rad u fizikalnoj terapiji (17)
- Redovno obrazovanje (8)
- Srednja škola (66)
- Općenito (3)
- Tečajevi (2)
- Zanimljivosti (3)

